Іспанські фани під час матчу обізвали українського футболіста Зозулю нацистом

Матч чемпіонату Іспанії перервали через те, що вболівальники "Депортиво" вигукували образи на адресу гравця "Райо Махадаонди" Романа Зозулі

Про це повідомляє CORE

Рефері зупинив гру третього дивізіону чемпіонату Іспанії на 60-й хвилині, через те, що фани "Депортиво" почали скандувати "Зозуля - нацист". Пауза в матчі тривала майже дві хвилини, поки вболівальники з Ла-Коруньї не припинили образливі вигуки. Суддя вніс відповідний запис до протоколу зустрічі.

"Райо Махадаонда" поступилася "Депортиво" з рахунком 0:1 та опустилася в турнірній таблиці на 15 місце

Зозуля перейшов до "Райо Махадаонди" у грудні 2022 року та зіграв за свою нову команду 3 матчі.

В українця виник конфлікт з іспанськими ультрас-ліваками ще у 2017 році, коли він перейшов до "Райо Вальєкано". Фани виступили проти трансферу через волонтерську діяльність Зозулі, який, серед іншого, допомагав полку "Азов". Пізніше з'ясувалося, що кілька фанатів мадридського клубу воювали на Донбасі на боці російських найманців проти України.

Стежте за подіями в Україні та світу разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb