Луганська "Зоря" розгромно програла румунській "Університаті Крайові" і вибула з Ліги конференцій

У 3-му раунді кваліфікації Ліги конференцій луганська "Зоря" поступилася румунській "Університаті Крайові" та вибула з єврокубків

Про це повідомляє  Еспресо.TV.

Матч, який проходив у Румунії, закінчився перемогою "Університаті Крайові" над "Зорею" з рахунком 3:0. Команда з Луганська пропустила перший гол вже на 5-й хвилині, а згодом провалила і початок другого тайму, отримавши м'ячі у свої ворота на 53-й та 57-й хвилинах.

"Зоря" вибуває зі змагань. За сумою двох матчів українці поступились з рахунком 1:3 і завершили для себе єврокубковий сезон.

Для "Зорі" матч проти "Університатя Крайова" був стартовий у кваліфікації Ліги конференцій. У попередньому, 2-му раунді, румуни здолали албанську "Влазнію" за сумою двох матчів з рахунком 4:1.