Луганська "Зоря" розгромно програла румунській "Університаті Крайові" і вибула з Ліги конференцій

11 серпня, 2022 четвер
22:33

У 3-му раунді кваліфікації Ліги конференцій луганська "Зоря" поступилася румунській "Університаті Крайові" та вибула з єврокубків

Про це повідомляє  Еспресо.TV.

Матч, який проходив у Румунії, закінчився перемогою "Університаті Крайові" над "Зорею" з рахунком 3:0. Команда з Луганська пропустила перший гол вже на 5-й хвилині, а згодом провалила і початок другого тайму, отримавши м'ячі у свої ворота на 53-й та 57-й хвилинах.

"Зоря" вибуває зі змагань. За сумою двох матчів українці поступились з рахунком 1:3 і завершили для себе єврокубковий сезон.

Для "Зорі" матч проти "Університатя Крайова" був стартовий у кваліфікації Ліги конференцій. У попередньому, 2-му раунді, румуни здолали албанську "Влазнію" за сумою двох матчів з рахунком 4:1.

Ліга конференцій

Кваліфікація. 3-й раунд. Матч-відповідь

11 серпня

"Університатя Крайова" (Румунія) - Зоря (Україна) 3:0

Голи: Сілва 5, Баярам 53, Банку 57

"Університатя Крайова": Лазар, Папп, Крецу ( Кепецине 65), Скречу, Матею, Іван, Баярам (Рогуліч 74), Банку, Коліч (Маркович 65), Сержу (Ханке 74), Сілва.

"Зоря": Мацапура, Чурко, Кабаєв, Булеца  Мишньов 56), Назарина, Імереков, Нагнойний (Безбородько 56), Батагов, Вантух (Сміян 28), Крістіан, Данченко.

Попередження: Іван 30, Коліч 44, Сілва 71, Матею, 90+1 - Назарина, 71

• 4 серпня у першому матчі "Зоря" перемогла з рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 56-й хвилині забив Денис Нагнойний.

Стежте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Росатом
Представники Росатому відмивають гроші, призначені на зарплати українському персоналу на ЗАЕС, – розвідка
19:19
Стінг
"Подаруйте тепло, зробивши пожертву": Стінг закликав донатити на допомогу українцям
19:16
Сумщина після російського обстрілу
Українцям, майно яких знищене чи пошкоджене через бойові дії, можуть списати кредити. Умови
19:13
Ексклюзив
карта бойових дій
На Бахмутському напрямку ЗСУ вдається сковувати ворожу силу, яка зазнає колосальних втрат, - військовий аналітик Гетьман
Олаф Шольц
Шольц назвав умову, за якої Європа може повернутися до "мирного порядку" з Росією
18:46
Окупанти запускають "порожні" ракети, аби відволікти українську ППО, - полковник Данилюк
18:46
Ексклюзив
ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Романенко
Сукупність локальних успіхів української армії створять умови для стратегічної перемоги на Сході або Півдні, - генерал Романенко
нафта ембарго санкції
У ЄС попередньо погодили обмеження вартості російської нафти на рівні $60, - Reuters
18:22
ЗСУ
За донати на UNITED24 для ЗСУ придбали понад 121 тис. пар взуття та ще 32 тис. зимових курток
18:01
OPINION
Лєна Чиченіна
Попереду у нас серйозне переосмислення радянського мотлоху
17:56
"Зброя Перемоги": до Дня ЗСУ випустять 200 тис. аркушів зі святковими марками від Укрпошти
17:55
У посольстві України в Мадриді пролунав вибух
Окрім дипломатів у Іспанії, ще два посольства України отримали погрози, - Кулеба
17:46
Ольга Стефанішина
Усі країни-члени НАТО погоджуються з необхідністю вступу України до Альянсу, - Стефанішина
17:41
G7
Посли G7 нагадали, що реформа правосуддя - одна з ключових умов для руху України до ЄС
17:40
розгін Майдану, Київ, 30 листопада 2013 року
Справа Майдану: за перешкоджання активістам перед судом постане екскерівник столичного ДАІ
17:39
українські військові  ЗСУ
Рада визначила умови надання відпусток військовослужбовцям під час воєнного стану
17:39
Оновлено
обмін полоненими. 1 грудня
Україна звільнила ще 50 захисників. Загалом із полону додому повернулися вже 1319 українських героїв
17:17
Олександр Кісткін
Адміністратору збірної України з футболу повідомили про підозру в ухиленні від сплати податків
Міністр оборони Олексій Резніков
Резніков заявив про "важкі місяці попереду", але Росія прагне паузи "за будь-яку ціну"
16:49
Оновлено
Олександр Кубраков
Рада призначила Кубракова віцепрем’єром із відновлення України
16:47
на фото: обшук
СБУ оголосила підозру священнику з Лаври, де прославляли "русскій мір"
16:44
Окупанти обстріляли Нікопольщину: постраждав чоловік, пошкоджено лінії електропередачі
16:42
Юлія Льовочкіна
Парламент достроково припинив повноваження нардепки Льовочкіної, яка була в ОПЗЖ
16:37
Рада схвалила звернення до ООН щодо виключення з організації Росії
16:25
Олексій Громов
У листопаді РФ атакувала Україну 239 ракетами і 80 іранськими дронами, – Генштаб