Малиновський допоміг "Аталанті" врятуватися від поразки від "Лаціо" в чемпіонаті Італії

Український футболіст Руслан Малиновський допоміг "Аталанті" зіграти внічию з "Лаціо" у матчі 11-го туру чемпіонату Італії

У Бергамо Малиновський розпочав матч у запасі та вийшов на поле на 59-й хвилині, за рахунку 1:1.

"Лаціо" на 18-й хвилині вперед вивів Педро. "Аталанта" відігралася наприкінці першого тайму зусиллями Дувана Сапати.

Римляни знову вийшли вперед на 74-й хвилині, коли забив Чіро Іммобіле. "Аталанту" в компенсований арбітром час від поразки врятував Мартен де Рон.

Матч завершився внічию 2:2. "Аталанта" набрала 19 очок та займає п'яте місце. "Лаціо" з 18 пунктами - шостий.