"Манчестер Сіті" перервав неймовірну переможну серію в АПЛ

У 23-му турі чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" не зміг переграти у гостях "Саутгемптон" та перервав 12-матчеву переможну серію

Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко продовжує відновлюватися після хвороби та не потрапив у заявку на матч.

За його відсутності, "Саутгемптон" на 7-й хвилині вивів вперед Кайл Вокер-Пітерс. На 65-й хвилині рахунок зрівняв Емерік Ляпорт.

Матч завершився внічию 1:1, через яку перервалася 12-матчева переможна серія "Манчестер Сіті" в чемпіонаті Англії.

Попри це, команда Хосепа Гвардіоли має 57 очок та продовжує впевнено лідирувати у Прем'єр-лізі. Найближчого переслідувача - "Ліверпуль" - "Сіті" випереджає на 12 пунктів.