Француз Фуркад виграв гонку переслідування Кубка світу

У гонці переслідування на 2-му етапі Кубка світу з біатлону, який завершився в австрійському Хохфільцені, наші біатлоністи фінішували без нагород

За результатами спринту, у першій десятці стартували одразу два наших біатлоністи - Дмитро Підручний та Сергій Семенов. Однак два промахи завадили їм покращити свої позиції.

Тим часом у дуелі Мартен Фуркад - Еміль Свендсен вже звично перемогу здобув француз.

Кубок світу. 2 етап. Хохфільцен (Австрія). Чоловіки. Гонка переслідування. 12,5 км

Сергій Седнєв (усі - Україна) – не стартував

Підбиваючи підсумки 2-го етапу Кубка світу, зазначимо, що він приніс українській збірній дві нагороди – золоту і срібну. У Кубку націй серед жінок Україна посідає друге місце (завдяки перемозі в естафеті), поступаючись норвежкам лише 9-ма очками - 1721 пункт. Чоловіки перебувають на 8-й позиції - 1366. В Топ-10 найкращих біатлоністів значиться Юлія Джима (8 рядок у загальному заліку Кубка світу) та Сергій Семенов (10-е місце).

Загалом, наші біатлоністи у розіграші Кубка світу здобули три нагороди. Крім двох зазначених, є ще "бронза" змішаної естафети 1-го етапу в шведському Естерсунді.

Наступний етап стартує в четвер, 12 грудня, у французькому Аннсі жіночою естафетою.