live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Донецька облрада назвала ультиматуми терористів "законними вимогами Донбасу"


фото: dv-gazeta.info
Депутати Донецької обласної ради вимагають від центральної влади негайно припинити антитерористичну операцію та заборонити відправку на територію Донецької області «будь-яких незаконних збройних формувань»

Про це йдеться в заяві, яку сьогодні прийняли на сесії облради, передає «Остров».

Облрада висловила «своє крайнє обурення небажанням центральної влади в Києві погодитися із законними вимогами жителів Донбасу». «У нинішній ситуації ми заявляємо про підтримку дій народних депутатів Партії регіонів і Комуністичної партії в парламенті, які відстоюють інтереси сходу України, відстоюють право наших виборців жити гідно, за власним вибором, а не за вказівкою з Києва», - йдеться у зверненні.

Депутати облради також підтримали рішення Надзвичайного з'їзду депутатів всіх рівнів від Донецької області, який «закликав центральну владу негайно перейти до дій, спрямованих на деескалацію конфлікту на Сході України».

«Ми підтримуємо вимоги про негайне і беззастережне прийняття законодавчого рішення про амністію громадян, які взяли участь у протесних акціях на південному сході країни. Ми виступаємо за глибоку децентралізація влади - розширення повноважень обласних, районних та сільських рад, прямі всенародні вибори голів обласних та районних рад; формування виконкомів обласних та районних рад; розпуск обласних та районних державних адміністрацій», - йдеться у зверненні.

«Ми за право регіонів на самостійну гуманітарну політику (наше священне право, які свята святкувати, яким героям поклонятися, в яку церкву ходити, як виховувати підростаюче покоління). Ми за якнайшвидше прийняття Закону «Про місцеві референдуми» - всі життєво важливі питання області, міст, районів, сіл та селищ мають вирішуватися через народне волевиявлення», - заявили депутати .

«Депутати Донецької обласної ради висловлюють надію, що якщо чинна влада зацікавлена у збереженні України, вона зобов'язана перевести протистояння у політичну площину. Влада на Печерських пагорбах у Києві повинна не тільки почути, а й виконати вимоги, висунуті Надзвичайним з'їздом депутатів усіх рівнів Донецької області. Також ми вимагаємо від влади - негайно відмовитися від всяких силових дій відносно Донбасу, відвести збройні сили України в місця постійної дислокації, заборонити відправку на територію Донецької області будь-яких незаконних збройних формувань», - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, сьогодні в Слов’янську проводиться активна фаза антитерористичної операції із залученням Збройних сил України.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати