live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Адміністрація президента ініціювала понад два десятки антирейдерських розслідувань


фото: sled.net.ua
За фактами рейдерського захоплення та інших протиправних дій відносно таких підприємств як ТРЦ Sky Mall та ТРЦ "Район", ПрАТ "Дніпровська пристань", "Лівобережжяінвест", ТОВ "Ресторан Беркут", ПАТ "Укрсиббанк", ЗАТ "Житомирські ласощі", ПП "Білдгрупменеджемент" тощо розпочаті кримінальні провадження

Про це повідомив керівник Управління реформування правоохоронних органів АПУ - секретар Робочої групи з питань посилення протидії рейдерству при управлінні Любомир Шершун, інформує прес-служба Президента України.

Шершун розповів, що проводяться перевірки й щодо спроб рейдерського захоплення будівель і споруд КП "Київський іподром", майна Національної спілки письменників України, незаконних дій прокуратури Київської області, спрямованих на захоплення виробничих потужностей ПАТ "Забір'я".

Крім того, як зазначив Шершун, предметом розгляду стали факти участі у рейдерських схемах суддів. "Близько 20 звернень з цього питання вже направлено до Генеральної прокуратури України та Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Сподіваємося, що після формування складу останньої зазначеним фактам буде надано належну оцінку", - сказав він.

Шершун також додав, що перед Генпрокуратурою ініційовано проведення комплексної перевірки стану функціонування автоматизованої системи документообігу в господарських судах на предмет незаконного втручання в її роботу.

 

новини партнерів

10 грудня, 2019 вівторок

10 грудня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати