live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Підприємствам в зоні АТО спишуть борги по податку із зарплати

Фіскальна служба не буде штрафувати підприємців за несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску

Про це нагадує Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві, повідомляє Еспресо.TV.

З 15 жовтня 2014 року набув чинності закон № 1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення АТО», яким визначено тимчасові заходи для забезпечення підтримки підприємців. Також внесено зміни до закону № 2464«Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». 

Згідно закону, платники єдиного внеску, які перебувають на обліку в контролюючих органах, розташованих на території де проводилася АТО, звільняються від виконання своїх обов'язків, визначених законом, на період з 14 квітня 2014 року до закінчення АТО або військового чи надзвичайного стану. 

Підставою для такого звільнення є заява платника єдиного внеску, яка подається ним до контролюючого органу за основним місцем обліку або за місцем його тимчасового проживання у довільній формі не пізніше тридцяти календарних днів, наступних за днем закінчення АТО. 

При цьому, відповідальність, штрафні та фінансові санкції, передбачені цим законом за невиконання обов'язків платника єдиного внеску у період з 14 квітня 2014 року до закінчення АТО, до платників єдиного внеску, зазначених у цьому пункті, не застосовуються. 

Платник єдиного внеску, який подає заяву, щодо звільнення від виконання обов’язків, визначених законом, на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану, повинен перебувати на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом міністрів.  

 

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати