Порошенко просить Раду скасувати депутатську недоторканість


фото: telegraf.com.ua
Президент Петро Порошенко пропонує Верховній Раді скасувати депутатську недоторканність

Про це він сказав під час зустрічі з керівниками фракцій Верховної Ради, передає  Еспресо.TV з посиланням на прес-службу глави держави.

"Хотів би звернути увагу на застарілий борг, який міститься в нашій коаліційній угоді. Тому я взяв ініціативу на себе і підготував проект закону, який передбачає повне скасування депутатської недоторканності", - зазначив президент.

Він наголосив, що дана ініціатива підтримується суспільством. "Це те, що більшість нас з вами обіцяли під час виборів. Як Президент і як гарант Конституції, гарантую збереження демократії в державі – у нас не будуть переслідувати за політичними ознаками, незалежно від того, чи політичний діяч перебуває у владі, чи в опозиції",  - сказав Глава держави.

При цьому Порошенко  оптимізмом оцінює перспективи прийняття цього закону парламентом, оскільки кількість депутатів в коаліції перевищує 300 голосів.

Крім того, Президент запропонував разом із скасуванням депутатської безкарності обмежити недоторканність суддів. "Сьогодні рівень довіри до судової системи та рівень корумпованості в судовій системі не є питанням лише в Україні. На всіх міжнародних зустрічах перше питання – реформа судової системи",  - наголосив Порошенко.

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати