live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада звільнила від військового збору зарплати учасників АТО

Верховна Рада проголосувала за закон, відповідно до якого зарплати учасників АТО звільняються від стягнення 1,5% військового збору

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на прес-службу Верховної Ради.

Верховна Рада України підтримала у першому читанні та в цілому законопроект № 2980 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування та стягнення військового збору з грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції". 

За відповідне рішення проголосували 278 нардепів при 226 мінімально необхідних.

Закон звільняє від оподаткування військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на період її проведення.

Згідно з законом, визначення порядку обліку осіб, щодо яких не застосовується стягнення військового збору з грошового забезпечення, покладено на Кабінет міністрів України.

Нагадаємо, 12 травня 2015 р. Верховна Рада підтримала в цілому закон № 381-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору", відповідно до якого скасовується 1,5% військовий збір з обміну валют

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати