live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Полторак призначив командувача Силами спеціальних операцій


фото: Facebook Юрія Бутусова
Генерал-майор Ігор Луньов призначений командувачем Сил спеціальних операцій при Збройних Силах України

Про це в інтерв'ю Військовому телебаченню України повідомив начальник Генштабу - головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко, передає Еспресо.TV.

Муженко зазначив, що у майбутньому командуванню Сил спеціальних операцій буде підпорядковано центри інформаційно-психологічних операцій.

Начальник Генштабу визнав, що щодо інформаційно-психологічних операцій проблема існує, але, за його словами, "вже проглядається систематизоване задіяння таких підрозділів".

"Є багато роботи з набуття здатності цим командуванням (сил спеціальних операцій. - Ред.) щодо управління відповідними військовими частинами", - додав Муженко.

Він також розповів, що на посаду командувача було три кандидатури.

"На Вищій атестаційній комісії Міноборони було вже два кандидати - генерал-майор Ігор Луньов і полковник Сергій Кривонос. Один за станом здоров'я не зміг бути присутнім і, в принципі, не розглядався через його, скажімо так, суб'єктивну оцінку своїх можливостей і перспектив", - пояснив головнокомандувач ЗСУ.

Він наголосив, що основним кандидатом комісія визначила Луньова, який вже призначений наказом міністра оборони Степана Полторака на цю посаду.

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати