У Краматорську переселенці пікетують облдержадміністрацію
У місті Краматорськ на Донеччині обласну державну адміністрацію пікетують переселенці
Про це з місця подій повідомляє кореспондент Еспресо.TV.
Мітингувальники вимагають повернути їм передбачені законом виплати.
Учасники акції наголошують, що закон, який регулює виплати переселенцям, уже діє. Він був ухвалений ще у січні, три місяці було дано, щоб привести його у відповідність до норм міжнародного гуманітарного права. Таким чином, всі терміни вийшли у квітні, але люди досі нічого не отримують.
- Актуальне
- Важливе