live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вищий госпсуд остаточно забрав у Шуфрича будинок Сікорського


фото: everyday.in.ua
Вищий господарський суд України не дозволив благодійному фонду нардепа Нестора Шуфрича орендувати надалі історичний будинок лікаря-психіатра Івана Сікорського у Києві, в якому виріс авіаконструктор Ігор Сікорський

Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

Мова йде про Міжнародний фонд "Музей історії повітроплавання і авіації ім. Сікорського", який з 2000 року орендує будинок Сікорського і довів його до аварійного стану. До 2000 року будинок був на балансі "Готелю Козацький" Міноборони.

"14.09.2016 Вищий господарський суд України поставив крапку у цій справі, підтримав позицію Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України та залишив скаргу Міжнародного благодійного фонду без задоволення", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що за позовом військового прокурора Київського гарнізону рішеннями судів договір оренди розірвано.

  • Зазначимо, що у вересні 2000 року Державне підприємство "Готель Козацький" Міністерства оборони України на виконання умов договору оренди передало Міжнародному благодійному фонду "Музей історії повітроплавання і авіації ім. Сікорського" нежитлову будівлю загальною площею 1460 кв м по вул. Ярославів Вал у м. Києві терміном на 49 років.
  • Відповідно до умов договору орендар зобов’язувався своєчасно здійснити капітальний та поточний ремонт орендованого будинку за власний рахунок.
  • Однак, свої зобов’язання за договором орендар не виконав, капітальний ремонт будівлі не здійснив, внаслідок чого будівля в якій проживав видатний авіаконструктор Сікорський І.І. знаходиться у занедбаному та аварійному стані.
  • В подальшому оборонним відомством будуть вжиті дієві заходи щодо недопущення руйнування видатної пам’ятки архітектури. 
  • У червня 2016 року Апеляційний суд міста Києва не дозволив благодійному фонду нардепа Нестора Шуфрича орендувати надалі історичний будинок лікаря-психіатра Івана Сікорського у Києві, в якому виріс авіаконструктор Ігор Сікорський.

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати