live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ділан не зробив жодного внеску в китайську культуру, - Лоза


фото: stars.moscow
Скандально відомий російський музикант Юрій Лоза вважає, що вручення Нобелівської премії з літератури американському поету і музиканту Бобу Ділану є некоректним

Таку думку Лоза висловив у коментарі "РИА Новости".

Він пояснив свою позицію тим, що Ділан нібито мав вплив лише на американську культуру, а не на світову в цілому. 

"Велика американська пісенна традиція - це зовсім не велика російська пісенна традиція. Наш Висоцький більш значущий для Росії, припустимо, ніж Ділан для Америки, але ніхто ж Висоцького не розглядає. Премія стає кишеньковою американською. Який внесок у світову культуру зробив Ділан, крім американської? Давайте запитаємо півтора мільярда китайців, який внесок Ділан зробив у їхню культуру. Напевно, жодного", - заявив Лоза.

Він також вважає, що Ділана "не можна розглядати як композитора".

"Його мелодії не грають оркестри по всьому світу, як композитора його розглядати не можна. Мені він завжди був нецікавий, тому що мелодії у нього ніякі. Скажімо так, це соціальне явище, він дуже близький до бардів наших, які співають пісні, схожі один на одного. Це такий великий американський бард", - додав скандальний російський музикант.

  • Раніше повідомлялося, що лауреатом Нобелівської премії з літератури в 2016 році став Боб Ділан. Премію Ділан отримав "за створення нового поетичного вираження у великій американській пісенній традиції".

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати