live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Аргентині знайдено особисті речі Гітлера


фото: АР
У передмісті Буенос-Айреса, в будинку колекціонера агенти Інтерполу виявили унікальні артефакти Третього Рейху та особисті речі Адольфа Гітлера

Знахідку назвали найбільшою колекцією артефактів нацистської Німеччини в історії Аргентини, повідомляє Associated Press.

Колекціонер зберігав у прихованій кімнаті портрет Адольфа Гітлера, набір ножів, пісочний годинник із нацистським маркуванням, статую-герб Третього Рейху, набір губних гармошок і багато іншого.

Агенти Інтерполу, отримавши дозвіл суду, увірвалися в будинок колекціонера. Їхню увагу привернула книжкова полиця, за якої виявився прохід у таємну кімнату.

За нею знайшли 75 предметів, які, на думку влади, є оригінальними і свого часу могли належати високопоставленим фігурам Третього Рейху. Особливу увагу вчені приділили лупі, якою користувався сам Адольф Гітлер, так званим іграшкам для "зомбування" дітей і приладу для вимірювання голови - такими нібито визначали приналежність новонароджених до арійської раси.

Розповсюджувачем перерахованих вище предметів вважається Йозеф Менгеле, який проводив медичні досліди на в'язнях концтабору Освенцим. Відомо, що щойно до суду за військові злочини стали притягуватися великі фігури Третього Рейху, Менгеле на наступні 10 років утік до Аргентини.

null

null

null

null

null

null

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

2 липня, 2020 четвер

1 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати