Ситник причетний до незаконного заволодіння землею та вбивства, - нардеп Поляков

Нардеп від фракції "Народний фронт" Максим Поляков заявив, що МВС розслідує справу про незаконне заволодіння 125 га землі на Київщині та умисне вбивство, до яких може бути причетний очільник НАБУ Артем Ситник

Про це Поляков написав у Facebook та розповів в ефірі Еспресо.TV.

"Сьогодні отримав відповідь від Міністерства внутрішніх справ на депутатське звернення щодо незаконного заволодіння 125 га землі вартістю $500 млн на території Козина Обухівського району Київської області, що належала Р. Рожовцю. Рожовця ймовірно було вбито 25 лютого 2008 року. Його землею заволоділи колишній прокурор Київської області Юрій Гайсинський та директор НАБУ Артем Ситник", - заявив Поляков.

Поляков навів документ, в якому йдеться, що за фактом умисного вбивства Рожовця відкрито кримінальне провадження відповідно до ч.1 ст.115 КК України.

Нардеп стверджує, що в 2006-2008 роках на Київщині діяло злочинне угруповання. В цей час прокурором області був Гайсинський, а керівником слідства - Ситник. Ситник нібито порушив кримінальну справу на Рожовця, який, на думку слідства незаконно оформив 125 га землі на Київщині. Через деякий час Рожовця вбили.

Землю було переоформлено на Гайсинського, який звільнився з прокуратури. Справа про вбивство Рожовця було перекваліфіковано з убивства на самогубство. Ситник також після цього звільнився з прокуратури та пішов управляючим у адвокатську компанію, яку очолював Гайсинський.

"До цього часу частина цієї землі належить людям, які близькі до Гайсинського", - додав Поляков.


 

 

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати