live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські бойові кораблі відпрацювали знищення умовного противника

У Чорному морі проводиться тактичне навчання малих броньованих артилерійських катерів ВМС Збройних сил України

Про це повідомляє прес-центр ВМС Збройних сил України.

Наразі у Чорному морі проводиться тактичне навчання малих броньованих артилерійських катерів у складі 6 одиниць, за яким, перебуваючи на борту фрегата "Гетьман Сагайдачний" спостерігає командувач ВМС віце-адмірал Ігор Воронченко.

Катери тактичної групи відпрацювали спільні дії щодо охорони і оборони пункту базування. Відпрацьовувався, зокрема, такий елемент, як протикорабельна оборона пункту базування, в ході якого відбулося розгортання сил, тактичне маневрування в одностроях і ордерах, вихід на бойовий курс і безпосереднє знищення умовного противника. Повітряний компонент виконував завдання з наведення катерів на умовного противника.

Також напередодні Дня Збройних Сил України, відбулася церемонія присвоєння назв чотирьом новозбудованим малим броньованим артилерійським катерам.

Зазначається, що врахувавши клопотання територіальних громад катери проекту отримали іменні назви - "Вишгород", "Кременчук", "Лубни" і "Нікополь"

Зазначається, що вже найближчим часом у бойовому складі ВМС нараховуватиметься 6 малих броньованих артилерійських катерів. На трьох новозбудованих бойових одиницях командирами є лейтенанти – цьогорічні випускники Інституту ВМС Національного університету "Одеська морська академія".

null

null

null

null

 

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати