live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

За рік землян стало більше на 83 мільйони

Експерти фонду "Населення Землі" прогнозують, що у січні наступного року на планеті житиме більше 7,5 млрд осіб

Відповідний звіт організація опублікувала на своєму сайті

У ніч на 1 січня 2018 року на планеті Земля перебуватиме 7 591 541 000 осіб. У порівнянні з минулим роком землян стало на 83 млн більше. Це приблизно вдвічі більше за кількість населення України. Кожну секунду чисельність населення світу зростає у середньому на 2,6 жителя (кількість народжених мінус смертність).

Найбільший приріст населення спостерігається у Африці. За даними ООН, до 2050 року на континенті очікується подвоєння кількості жителів - з 1,26 млрд до 2,53 млрд осіб. 

"Це пов'язано головним чином з тим, що рівень народжуваності не впав так сильно, як очікувалось. Щоб уникнути небажаних вагітностей, терміново необхідно запровадити більш якісну освіту і пропагувати гендерну рівність", - зазначає голова фонду "Населення Землі" Ренате Бахр. 

Серед позитивних причин зростання кількості населення планети організація відзначає збільшення тривалості життя та зменшення смертності серед дітей. Дякувати за це необхідно науковців, що роблять швидкі прориви у галузі охорони здоров'я. Тим часом відсутність сексуальної освіти, слабкі урядові програми з охорони здоров'я, бідність та відсутність гендерної рівності мають тільки негативний вплив на кількість насленння Землі. 

  • Дослідники американського соціологічного центру Pew Research Center заявили, що до 2050 року 14% населення ЄС буде мусульманами. 

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати