live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Одесі нещеплені від кору діти навчатимуться онлайн

ілюстративне
фото: shutterstock
Низка одеських шкіл вже з наступного тижня почне впроваджувати практику відеоуроків для дітей, яких з 22 січня не допускатимуть до шкільних занять через відсутність щеплень від кору

З подібною ініціативою виступили керівники ряду шкіл, що мають відповідні технічні можливості, повідомила директор департаменту освіти і науки міськради Олена Буйневич, пише Думская.net.

"Це буде повноцінний урок в класі, який учитель буде вести для віртуальної аудиторії, використовуючи наочні матеріали, класну дошку і так далі. Посилання на дані відеоуроки будуть публікуватися на моїй сторінці в Facebook, а також на офіційному сайті департаменту osvita-omr.gov.ua. Це стосується пропущених тим з основних предметів - математика, українська, англійська та російська мова - у тих школах, де вона є основною мовою навчання", - зазначила вона.

Нововведення є абсолютно добровільним проектом, однак взяти участь в ньому вже виявили бажання школи №2, 5, 13, 35, 117, гімназія №8 і юридичний ліцей. Оцінювати знання дітей, які пропустять частина занять, будуть за допомогою тестів і контрольних робіт.

"Якщо, як ми сподіваємося, недопуск по кору буде нетривалим, наприклад, не більше двох тижнів, то діти зможуть легко надолужити згаяне, прийшовши в школу і написавши контрольні або в індивідуальному онлайн-спілкуванні з учителем. Якщо ж ця ситуація затягнеться, то діти зможуть приходити спеціально виділені класи, де буде проводитися системне кварцування, і там демонструвати свої знання", - повідомила Буйневич.

Тим часом, батьки нещеплених дітей, які незгодні з рішення комісії виконкому міськради, збираються 17 січня в бібліотеці ім. М.С. Грушевського на зустріч, під час якої вони планують направити письмові скарги у державні органи влади.

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

11 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати