live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна не вносила Естонію до переліку офшорів, - Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час телефонної розмови з прем'єр-міністром Естонії Юрі Ратасом сказав, що Україна не вносила Естонію до переліку офшорних територій

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Естонія внесена до переліку країн, в яких ставка нерозподіленого прибутку становить 0%, що може використовуватися резидентами України для розмиття податкової бази і ухилення від сплати податків в Україні, заявив Гройсман.

Дія зазначеного переліку поширюється виключно на резидентів України, які подають звіт про контрольовані операції в податкові органи України, зазначив прем'єр-міністр.

Естонська сторона була також поінформована, що НБУ не приймав жодних рішень щодо включення Естонії до списку офшорних територій.

24 січня 2018 року Кабмін направив до банківських установ директивний лист з роз'ясненням про відсутність законодавчих підстав застосовувати поглиблений аналіз естонських компаній.

  • Нагадаємо, уряд України в кінці 2017 року включив Естонію, Латвію, Іран, Кубу, Лаос, Ліван, Мальту, Марокко, Монако, ОАЕ, Сінгапур, Грузію і Угорщину до переліку країн, операції з контрагентами яких підлягають контролю в рамках адміністрування закону про трансферне ціноутворення.
  • Прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас закликав український уряд прибрати країну зі списку офшорів.

 

новини партнерів

19 січня, 2019 субота

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати