live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Устенко домовлявся про фінансування СПУ з Сурковим та Фірташем, - Кива

Виключений з лав Соціалістичної партії України її колишній очільник Петро Устенко вів перемовини про отримання коштів від олігарха Дмитра Фірташа й безпосередньо від Кремля

Про це заявив чинний голова СПУ Ілля Кива в ефірі Еспресо.TV.

"Устенка було викрито на переговорних процесах з представниками і Суркова, у т.ч. На випрошуванні грошей на майбутню політичну програму. Також велися перемовини з Фірташем", - повідомив Кива.

Політик назвав Устенка "доларовим мільйонером", який роками збагачувався за рахунок "торгівлі" Соціалістичною партією. 

Як зазначив Кива, наразі ним готується звернення до правоохоронців з проханням розслідувати походження майна Устенка та його антидержавну діяльність.

"Я готовий зараз підняти реєстр власності Устенка. Устенко торгував ідеєю мільйонів людей, тому партію й вбили. Тому 10 років партія була як бруд, як гарчірка для миття підлоги, об котру усі, кому не ліньки, витирали ноги", - наголосив Кива.

За його словами, Устенка було виключено з партії ще місяць тому, а усі нинішні заяви цієї людини про нібито виключення його, тобто Киви з СПУ, є "фейком", "маніпуляціями" й "шабашем".

Окрім того, разом з Устенком з СПУ, за словами Киви, було виключено "поплічників" Устенка, "які сиділи у нього на короткому рублі".

  • У 1990-их й на початку 2000-их рр. опозиційна на той час Соцпартія була однією з найчисельніших та найвпливовіших партій. СПУ, зокрема, виступала співорганізатором акцій "Україна без Кучми" (УБК), "Повстань, Україно!" та Помаранчевої революції. Цей статус було втрачено, після того як 2006 року багаторічний незмінний провідник соціалістів Олександр Мороз утворив парламентську коаліцію з Партією регіонів.
  • Влітку 2017-го партію очолив учасник війни з Росією, командир добровольчого батальйону "Полтавщина" й керівник профспілки співробітників органів внутрішніх справ Ілля Кива.
  • 27 січня 2018 року Петро Устенко заявив ЗМІ, що Киву начебто виключили з Соціалістичної партії й позбавили посади голови цієї політсили. Тоді як Реєстр громадських формувань свідчить про зворотнє, не збирається відмовлятися від головування й сам Кива.

новини партнерів

15 січня, 2019 вівторок

15 січня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати