live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Законопроект про визнання Голодомору геноцидом внесли до ізраїльського парламенту

Депутат Кнесету Акрам Хасон представив на розгляд парламенту законопроект, що оголошує 6 грудня офіційним днем ​пам'яті жертв Голодомору, який визнається актом геноциду

Про це повідомляє Newsru.co.il.

У поясненнях до закону стверджується, що Голодомор був спланований "радянською владою, щоб нанести удар по українській нації і української національній ідентичності".

Після ухвалення законопроекту міністр освіти матиме право призначати заходи, приурочені до цього дня, а прем'єр-міністр оголошувати про проведення офіційної церемонії.

В оточенні депутата Хасон пояснили, що ідея законопроекту виникла у нього після візиту в Україну в рамках делегації депутатів Кнесету від комісії з питань внутрішніх справ в грудні 2017 року.

"Депутат Хасон відвідав музей Голодомору і залишився під глибоким враженням, і це спонукало його ініціювати цей закон", - заявили наближені депутата.

Радіостанція "Галей ЦАХАЛ" повідомила з посиланням на анонімні джерела в МЗС Росії, що Москва розгнівана цією ініціативою депутата і загрожує різким погіршенням відносин з Ізраїлем, якщо законопроект буде затверджено Кнесетом.

Зазначимо, що це вже друга спроба подати подібний законопроект до Кнесету. У попередній раз законопроект про визнання Голодомору актом геноциду зняли з розгляду, бо не було необхідної підтримки серед депутатів.

новини партнерів

14 серпня, 2018 вівторок

13 серпня, 2018 понеділок

14 серпня, 2018 вівторок

13 серпня, 2018 понеділок

12 серпня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати