//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Baidu розробила алгоритм, що замінить менеджерів із закупівель

Baidu робить ще один крок в бік повної автоматизації магазинів. Коли люди вже майже звикли до того, що в майбутньому касирів замінять роботи, китайський пошуковий гігант розробляє алгоритм, який замінить менеджерів із закупівель

Вони будуть не потрібні, коли комп'ютер зможе спрогнозувати попит на певний товар, розповідає South China Morning Post.

До поточного дня тільки досвідчений менеджер супермаркету міг визначити, скільки потрібно замовити продуктів, що швидко псуються, на наступний день, щоб задовольнити попит і не довелося нічого викидати.

Такий фахівець повинен враховувати прогноз погоди, статистику попередніх днів і місце розташування магазину, щоб точно скласти прогноз щодо попиту на певний товар і зробити потрібне замовлення.

Оператор одного з найбільших китайських пошукових систем Baidu запевняє, що скоро навички цих менеджерів стануть непотрібними. Необхідність в менеджері, який робить замовлення на наступний день відпаде.

У компанії говорять, що робити це буде не людина, а алгоритм. Baidu повідомляє, що її програмісти створили модель, яка може точно передбачити рівень попиту на той чи інший продукт в конкретний день тижня.

З історичних даних про попит на різні товари в період свят, дощових днів, взимку або влітку компанія виділила 70 основних ознак, за якими можна будувати прогноз. Така система може підказати відповідального за закупівлі, скільки позицій того чи іншого товару потрібно замовити на наступний день.

Компанія застосувала технологію в 10 китайських магазинах. Вона допомогла збільшити продажі на 20% і скоротити відходи на 30%.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

  • Нагадаємо, у магазинах торговельних мереж Walmart і Kroger покупці зможуть самостійно сканувати штрих-коди товарів за допомогою мобільних додатків і оплачувати покупки в один дотик.
  • Найвідомішою в області автоматизації магазинів стала компанія Amazon, яка відкрила повністю автоматичний магазин. У ньому не потрібно стояти в черзі на касі - просто покласти товар в сумку і вільно піти. Там немає ні касових терміналів, ні продавців - тільки розумні сканери.

 

новини партнерів

‡агрузка...

20 березня, 2019 середа

20 березня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати