Як виглядає медальний залік Олімпіади-2018

Збірна Німеччини виграла шосту золоту нагороду та зміцнила лідерство у загальному медальному заліку зимових Олімпійських ігор-2018

Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади-2018.

Шосте золото Німеччини сьогодні приніс у лижному двоборстві Ерік Френцель, срібло у цій дисципліні виграв японець Акіто Ватабе, бронзу - австрієць Лукас Клапфер.

Ще одна золота нагорода середи у сноуборді у змаганнях у хафпайпі - на рахунку американця Шона Вайта. Срібло виграв японець Ауму Хірано, бронзу - австралієць Скотті Джеймс.

Загалом у збірної Німеччини - 6 золотих, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Другими у медальному заліку йдуть Нідерланди (4-4-2), третіми - США (4-1-2).

Збірна України поки не здобула на Олімпіаді-2018 жодної нагороди.

• Сьогодні у Пхьончхані будуть розіграні ще два комплекти нагород - у двомісних санях серед чоловіків та на дистанції 1000 м серед жінок у ковзанярському спорті.
  • Жіноча біатлонна індивідуальна гонка сьогодні не відбудеться через сильний вітер, старт перенесли на 15 лютого.