"Динамо" зіграло унічию із "Лаціо" у 1/8 фіналу Ліги Європи

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи проти Лаціо на виїзді Динамо змогло зіграти в результативну нічию 2:2, чим здобуло вигідний результат напередодні матчу-відповіді в Києві

Початок матчу, як і весь перший тайм, залишилося за господарями, які ледь не відкрили рахунок під кінець першої чверті години гри. Це Феліпе Андерсон пробивав в один дотик після передачі Душана Басти з флангу, проте не влучив у ближню дев'ятку.

Римській команді не вдалося пробити Дениса Бойка до перерви, а у другій половині матчу гості проявили більшу націленість на чужі ворота. Як результат, м'яч побував у сітці Лаціо: Йосип Піваріч навісив у штрафну на Артема Бєсєдіна, той скинув головою на дальню штангу на Циганкова - Віктор першим дотиком прийняв сферу, а потім п'ятою послав його в ворота.

Але перевага київського колективу тривала всього дві хвилини - Андерсон вивів передачею Чіро Іммобіле на побачення з Бойком, а форвард господарів потужно пробив низом у дальній кут. Минуло менше восьми оборотів секундної стрілки, і "Орли" вже вийшли вперед. Тепер уже Сергій Мілінковіч-Савіч вивів Андерсона один на один з воротарем київського клубу, а бразилець чітко пробив під опорну ногу голкіперу Динамо.

У відповідь наставник гостей Олександр Хацкевич підсилив атаку, замінивши півзахисника Миколу Шапаренка на форварда Жуніора Мораеса. Саме останній і приніс своїй команді нічию, коли прийняв м'яч поблизу штрафного і з розвороту пробив у дальній кут.

В самому кінці гри господарі ледь не вирвали перемогу, проте Іммобіле своїм ударом влучив у стійку, а Денис Гармаш заробив вилучення за розмови з арбітром після гри. 2:2 - матч-відповідь відбудеться 15 березня на київському НСК Олімпійський.

Лаціо - Динамо 2:2
Голи: Іммобіле, 54, Андерсон, 62 - Циганков, 52, Мораес, 79

Лаціо: Стракоша - Раду, де Врей, Уоллас (Нані, 85) - Баста (Патрік, 74), Мілінковіч-Савіч, Лукас, Мурджа (Пароло, 74), Лукаку - Феліпе Андерсон, Іммобіле

Динамо: Бойко - Кенджера, Бурда, Кадар, Піваріч - Буяльський, Гармаш - Морозюк, Шапаренко (Мораес, 67), Циганков - Бєсєдін

Попереджені: Мурдже, Мілінковіч-Савіч, Лукаку - Піваріч, Кадар, Гармаш, Бойко

Вилучений: Гармаш, після фінального свистка.