Руслан Ротань зіграв сотий матч за збірну України

Капітан збірної України з футболу Руслан Ротань у матчі проти Японії у сотий раз вийшов у складі національної команди

Ротань вийшов на заміну замість Олександра Зінченка на 79-й хвилині товариського матчу з японцями. Ця гра стала для 36-річного футболіста київського "Динамо" сотою у складі збірної України. За цей час хавбек забив за національну команду дев'ять голів.

Ротань дебютував у складі збірної України у 2003 році у товариській грі проти збірної Туреччини (0:0). Півзахисник був у складі національної команди на найуспішнішому для неї турнірі - чемпіонаті світу-2006, де українці дійшли до чвертьфіналу. Також грав у фінальній частині Євро-2012 та Євро-2016.

Більше Ротаня за збірну України провели матчів лише два футболіста - Анатолій Тимощук (144) та Андрій Шевченко (111).

Більшу частину клубної кар'єри Ротань відіграв за "Дніпро", який залишав у 2005 - 2008 роках заради київського "Динамо". Минулого року перейшов із дніпровської команди до чеської "Славії", а вже звідти знову у січні 2018-го повернувся до "Динамо".