live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Парубій закликав скасувати е-декларування для громадських активістів

Спікер Ради Андрій Парубій закликав українських депутатів проголосувати про скасування електронного декларування для громадських активістів та іноземців-членів наглядових рад

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Комітет матиме змогу розглянути законопроект у перерві між 12.00 - 12.30. Я скористаюсь своїми повноваженнями, щоб наполягти на зібранні комітету у достатній кількості для прийняття рішення. Воно може бути позитивне чи негативне. Яке б рішення не було, воно дозволить мені поставити питання на розгляд у Верховній Раді і приймати рішення”, - пояснив Парубій.

Він також заявив, що влада повинна приймати рішучі і дуже зрозумілі рішення.

"Повністю скасування е-декларування для громадських діячів, а також іноземців, які є членами наглядової ради. І також декриміналізація для цієї категорії осіб”, - зазначив спікер.

Парубій також розповів про плани Ради щодо закону "Про національну безпеку".

"Ключова дискусія, яка відбувається на рівні комітету, про те, чи рекомендовані поправки НАТО включати у першому читанні, чи у другом. Хочу нагадати, що закон про національну безпеку має на меті реформування системи безпеки України для приведення українського сектору безпеки до стандартів НАТО”, - підсумував голова Ради.

  • Нагадаємо, 23 березня 2017 року Верховна Рада схвалила законопроект №6172, яким звільнила військовослужбовців рядових, сержантів і молодших офіцерів від обов'язку подавати е-декларації, але зобов'язала подавати е-декларації антикорупціонерів - керівників або членів вищого органу управління громадських об'єднань, які займаються діяльністю з протидії корупції, членів громадських рад при державних органах, кандидатів на виборні посади.
  • Президент України Петро Порошенко 10 липня 2017 року вніс до парламенту пакет законопроектів щодо обмеження е-декларування для антикорупційних громадських організацій.
  • G7 підтримала Венеційську комісію щодо скасування в Україні е-декларацій для антикорупційних активістів.
  • Рада провалила розгляд законів про відтермінування е-декларування для громадських активістів.
  • 28 березня Єврокомісія звинуватила українську владу в невиконанні зобов'язань через провалення скасування е-декларацій для громадських активістів.
  • Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко зазначила, що усі фракції прийняли рішення, що у вівторок, 3 квітня, питання е-декларування для громадських активістів буде першим на розгляді.
  • 30 березня до Ради внесли законопроект про скасування е-декларацій для громадських активістів. 
  • 2 квітня Гройсман підтримав скасування е-декларування для громадських активістів.  

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати