live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Парубій закликав скасувати е-декларування для громадських активістів

Спікер Ради Андрій Парубій закликав українських депутатів проголосувати про скасування електронного декларування для громадських активістів та іноземців-членів наглядових рад

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Комітет матиме змогу розглянути законопроект у перерві між 12.00 - 12.30. Я скористаюсь своїми повноваженнями, щоб наполягти на зібранні комітету у достатній кількості для прийняття рішення. Воно може бути позитивне чи негативне. Яке б рішення не було, воно дозволить мені поставити питання на розгляд у Верховній Раді і приймати рішення”, - пояснив Парубій.

Він також заявив, що влада повинна приймати рішучі і дуже зрозумілі рішення.

"Повністю скасування е-декларування для громадських діячів, а також іноземців, які є членами наглядової ради. І також декриміналізація для цієї категорії осіб”, - зазначив спікер.

Парубій також розповів про плани Ради щодо закону "Про національну безпеку".

"Ключова дискусія, яка відбувається на рівні комітету, про те, чи рекомендовані поправки НАТО включати у першому читанні, чи у другом. Хочу нагадати, що закон про національну безпеку має на меті реформування системи безпеки України для приведення українського сектору безпеки до стандартів НАТО”, - підсумував голова Ради.

  • Нагадаємо, 23 березня 2017 року Верховна Рада схвалила законопроект №6172, яким звільнила військовослужбовців рядових, сержантів і молодших офіцерів від обов'язку подавати е-декларації, але зобов'язала подавати е-декларації антикорупціонерів - керівників або членів вищого органу управління громадських об'єднань, які займаються діяльністю з протидії корупції, членів громадських рад при державних органах, кандидатів на виборні посади.
  • Президент України Петро Порошенко 10 липня 2017 року вніс до парламенту пакет законопроектів щодо обмеження е-декларування для антикорупційних громадських організацій.
  • G7 підтримала Венеційську комісію щодо скасування в Україні е-декларацій для антикорупційних активістів.
  • Рада провалила розгляд законів про відтермінування е-декларування для громадських активістів.
  • 28 березня Єврокомісія звинуватила українську владу в невиконанні зобов'язань через провалення скасування е-декларацій для громадських активістів.
  • Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко зазначила, що усі фракції прийняли рішення, що у вівторок, 3 квітня, питання е-декларування для громадських активістів буде першим на розгляді.
  • 30 березня до Ради внесли законопроект про скасування е-декларацій для громадських активістів. 
  • 2 квітня Гройсман підтримав скасування е-декларування для громадських активістів.  

новини партнерів

22 квітня, 2018 неділя

21 квітня, 2018 субота

22 квітня, 2018 неділя

21 квітня, 2018 субота

20 квітня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати