live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Компанія Alphabet розкрила середні зарплати працівників Google

Корпорація Alphabet, в яку входить компанія Google, розкрила середній рівень зарплат своїх працівників - це 197 тисяч доларів на рік

 повідомляє Wall Street Journal.

Таким чином Alphabet є на четвертому місці за величиною зарплат, згідно з індексом S&P 500. На першому місці - Incyte Corp., в якій працівники заробляють 253 тисяч на рік. На другому розмістилася Facebook, яка виплачує робітникам у середньому 240 тисяч доларів. На третьому місці - фармацевтична компанія Vertex Pharmaceuticals з 211 тисячами доларів.

При цьому виконавчий директор Alphabet Ларрі Пейдж за 2017 рік заробив символічний один долар. Стільки ж склала зарплата засновника Facebook Марка Цукерберга. Утім, крім одного долара той отримав компенсацію витрат на безпеку та поїздку в розмірі 8,8 млн доларів.

Загалом, зазначає видання, зарплати в IT-секторі на порядок вищі, ніж у інших компаніях. Половина компаній рейтингу заявляє, що середня річна зарплата їхніх працівників перевищує 85 тисяч доларів. У свою чергу, зарплати в компаніях, що розробляють програмне забезпечення, вищі, ніж у виробників устаткування.

Так, середня зарплата працівників Amazon становить 28,4 тисяч доларів на рік. Це може бути пов'язано з тим, що більшість із співробітників розвантажують товари, оперують навантажувачами і доставляють замовлення, отримуючи приблизно ту ж плату, що й робочі на складах інших підприємств.

Все по темі

новини партнерів

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати