live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Компанія Alphabet розкрила середні зарплати працівників Google

Корпорація Alphabet, в яку входить компанія Google, розкрила середній рівень зарплат своїх працівників - це 197 тисяч доларів на рік

 повідомляє Wall Street Journal.

Таким чином Alphabet є на четвертому місці за величиною зарплат, згідно з індексом S&P 500. На першому місці - Incyte Corp., в якій працівники заробляють 253 тисяч на рік. На другому розмістилася Facebook, яка виплачує робітникам у середньому 240 тисяч доларів. На третьому місці - фармацевтична компанія Vertex Pharmaceuticals з 211 тисячами доларів.

При цьому виконавчий директор Alphabet Ларрі Пейдж за 2017 рік заробив символічний один долар. Стільки ж склала зарплата засновника Facebook Марка Цукерберга. Утім, крім одного долара той отримав компенсацію витрат на безпеку та поїздку в розмірі 8,8 млн доларів.

Загалом, зазначає видання, зарплати в IT-секторі на порядок вищі, ніж у інших компаніях. Половина компаній рейтингу заявляє, що середня річна зарплата їхніх працівників перевищує 85 тисяч доларів. У свою чергу, зарплати в компаніях, що розробляють програмне забезпечення, вищі, ніж у виробників устаткування.

Так, середня зарплата працівників Amazon становить 28,4 тисяч доларів на рік. Це може бути пов'язано з тим, що більшість із співробітників розвантажують товари, оперують навантажувачами і доставляють замовлення, отримуючи приблизно ту ж плату, що й робочі на складах інших підприємств.

Все по темі

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати