live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Прип'яті планують побудувати потужну сонячну електростанцію

Фонд державного майна України офіційно оголошує конкурс з оренди великої ділянки в Прип'яті під потужну сонячну електростанцію

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови фонду Дмитро Парфененко.

"Разом з Державним агентством України з управління Зоною відчуження ми дуже ретельно цей конкурс готували і далі будемо робити все, щоб він відбувся на найвищому рівні", - написав Парфененко.

Він повідомив, що заявки від потенційних інвесторів приймаються з 10 по 22 травня, а сам конкурс відбудеться 29 травня.

"В оренду пропонується частина споруди "Інженерна споруда системи охолодження об'єктів ЧАЕС" загальною площею 2500 тис. м. кв. в Прип'яті, вул. Житомирська, 1", - уточнив чиновник характеристики об'єкта.

Стартова орендна плата за базовий місяць оренди становить 14,17 тис. гривень без ПДВ. Початковою орендною платою стане найбільший розмір орендної плати, запропонований учасником у конкурсній пропозиції у день проведення торгів. Термін оренди - 49 років.

Серед умов конкурсу - наявність у орендаря, його засновників або профільного інвестора досвіду будівництва і експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції потужністю не менше 50 Мвт.

Конкурс буде проведено 29 травня 2018 року. Сонячна станція потужністю 100 МВт, яку передбачається побудувати у Прип‘яті, розрахована на забезпечення електроенергією приблизно 30 тисяч домогосподарств.

 

новини партнерів

24 вересня, 2018 понеділок

24 вересня, 2018 понеділок

23 вересня, 2018 неділя

22 вересня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати