live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія вдалася до небувалої кампанії дезінформації, - британська розвідка


фото: REUTERS
Генеральний директор внутрішньої розвідки Великої Британії MI5 Ендрю Паркер зазначив, що останнім часом Росія вдалася до небувалої кампанії дезінформації

Про це повідомляє Голос Америки.

Паркер вперше офіційно виступив за кордоном на відкритому зібранні керівників європейських служб безпеки у Берліні. Головні положення його промови, були оприлюднені напередодні, у них міститься застереження про загрози, які становлять терористичні плани “Ісламської держави”.

Також у промові наводяться звинувачення Росії у “грубих порушеннях міжнародних правил” з огляду на отруєння колишнього полковника російської військової розвідки Сергія Скрипаля та його доньки. Москва ж відкидає звинувачення у нападі з застосуванням нервово-паралітичної отрути.

Але Паркер заявляє, що спроба убивства Скрипаля була результатом “навмисних і цілеспрямованих” дій Росії. Голова MI5 стверджує, що після цього нападу Росія вдалася до небувалої кампанії дезінформації і закликає “пробити світлом туман брехні, напівправди, та облуди, що виливає пропагандистська машина Росії”.

 

новини партнерів

14 грудня, 2018 п'ятниця

14 грудня, 2018 п'ятниця

13 грудня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати