live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Металургійний гігант "Акселор Мітал" зупинив роботу. Є загрози вибухів


фото: politeka
На Дніпропетровщині 16 травня призупинив роботу завод залізничного цеху "АрселорМіттал Кривий Ріг"

Про це йдеться на сайті Конфедерації вільних профспілок.

Працівники заводу відмовилися працювати на несправній техніці і це паралізувало роботу всього підприємства. Робітники вимагають забезпечити безпечні умови праці на підприємстві. 

Ця вимога - одна з основних у колективному трудовому спорі із роботодавцем, зареєстрованому спільним представницьким органом первинних осередків профспілкових організацій, що діють на ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".

"Оскільки залізничний транспорт обслуговує все виробництво на ПАТ, тобто доставляє сировину й вивозить готову продукцію, то у результаті вже зупинилися й мартенівський та конверторний цехи. А це може призвести до катастрофічних наслідків, тому первинні профспілкові організації, які діють на підприємстві, терміново збираються на спільне засідання й вирішуватимуть, як діяти далі", – пояснив Юрій Самойлов, голова первинного осередку НПГУ.

Як повідомляється на сайті підприємства, наразі є загрози вибухів. 

"Є реальна загроза вибухів газопроводів внаслідок перепадів тиску, що може призвести до техногенної катастрофи в масштабах не тільки комбінату, а й міста. В даний час фахівцям підприємства вдається утримувати ситуацію під контролем", - йдеться у повідомленні.

Компанія АрселорМіттал є світовим лідером з виробництва сталі. Завод займає провідні позиції на основних світових ринках збуту металу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки та упаковки. Також компанія володіє великими запасами сировини та ефективною системою збуту. Компанія АрселорМіттал є світовим лідером з виробництва сталі.Компанія АрселорМіттал, штат якої налічує більше 199 тис. співробітників, має представництва в 60 країнах світу. 

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати