//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Психологи назвали чотири звички, що заважають бути щасливими

Бізнес-коуч, теоретик і практик із питань лідерства Лоллі Даскал назвала чотири звички, що стають на перешкоді нашого відчуття гармонії і щастя

Про це пише видання My Domaine.

Даскал пише, що самого лише позитивного мислення недостатньо - варто позбавитися деяких звичок, що заважають бути щасливими й впевненими в собі

Перша звичка - це ігнорування своїх обов'язків.

“Якщо ви ігноруєте свої обов'язки відносно того, за що відповідаєте, то тим самим дуже шкодите власному щастю. Необхідно вирішувати проблеми в своєму житті й нести відповідальність за свої вчинки — це форма самопомочі, від якої в жодному разі не можна ухилятися”, - говорить коуч.

Наступна звичка - постійні нарікання.

“Якщо ви весь час скаржитесь на життя, то фокусуєтесь на негативних аспектах вашого життя. Таким чином стаєте підвладними негативу. Замість цього акцентуйте увагу на позитивних моментах і пам'ятайте, що можете впливати на будь-яку ситуацію й змінити те, що вам не подобається”, - повідомляє Даскал.

Серед інших ворогів щастя експерт також називає невпевненість у собі.

“Це серйозна перешкода для успішного життя. Невпевненість у собі викликає тривогу, страх і утримує вас від виконання своїх обов'язків та, безперечно, використання можливостей. Намагайтесь повернути впевненість у собі за допомогою позитивного мислення й роботи наж собою”, - рекомендує вона.

Підсумовуючи, Даскал називає четверту звичку, що заважає щастю. На її думку, не варто намагатися все контролювати, адже спроба все тримати під контролем значно зменшує шанси людини на щастя й успіх.

“Контроль - це ілюзія. Насправді ви можете контролювати лише себе. Відпустіть ситуацію, дозвольте явищам відбуватися у вашому житті й будете здивовані, коли побачите, як зміниться ваше життя і якими щасливими ви станете”, - підсумовує вона.

 

новини партнерів

‡агрузка...

21 березня, 2019 четвер

21 березня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати