//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК внесло припис очільниці Мінфіну Маркаровій


фото: realist
Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення низки вимог законодавства в.о. міністра фінансів України Оксані Маркаровій

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначаєть, що Мінфін невчасно повідомив Нацагентство про факт неподання чи несвоєчасного подання декларацій 17-ти держслужбовців. 

Також міністерство порушувало законодавство під час складення довідок про результати спеціальної перевірки та прийняття рішень про призначення 12-ти осіб на посади без отримання інформації про результати спеціальної перевірки від Міністерства юстиції України та Національної поліції України.

НАЗК вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень, а також вжити заходів у встановленому законом порядку. Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання.

Крім цього, під час засідання Національне агентство прийняло рішення про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення стосовно колишнього посадовця Міністерства фінансів України за неповідомлення Національного агентства про суттєві зміни у майновому стані.

  • Нещодавно НАЗК внесло припис міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику стосовно в.о. директора Українського науково-дослідного та проектно-розвідувального інституту промислової технології Антона Чередниченка.

новини партнерів

‡агрузка...

22 липня, 2019 понеділок

22 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати