//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЄС планує створити центри для біженців за межами Євросоюзу


фото: REUTERS
Лідери ЄС на саміті наступного тижня дадуть згоду на вивчення питання створення так званих "регіональних платформ розвантаження" за межами Союзу, у яких будуть розглядатися заявки про притулок мігрантів ще до того, як ті потраплять на територію Євросоюзу

Про це йдеться у проекті заяви, яку лідери планують схвалити наступного тижня в Брюсселі, повідомляє Reuters.

Відповідні центри можуть бути створені в таких регіонах, як Північна Африка, заявили причетні до обговорення документу офіційні особи.

"Такі платформи повинні забезпечити швидку обробку, щоб відокремити економічних мігрантів від тих, які потребують міжнародного захисту, і щоб зменшити стимул здійснювати небезпечні поїздки", - йдеться у проекті спільної заяви всіх 28 лідерів ЄС. Агентство відзначає, що формулювання документу ще може змінитися.

У проекті заяви є також відповідь на вимогу німецького міністра внутрішніх справ Горста Зеєгофера, який виставив ультиматум канцлерці Ангелі Меркель.

"… вторинне переміщення шукачів притулку між державами-членами ставить під загрозу цілісність системи надання притулку. Держави-члени можуть вжити усіх необхідних внутрішніх законодавчих та адміністративних заходів для боротьби з такими переміщеннями та для тіснішої кооперації між собою для цієї мети", - йдеться у заяві.

  • Як відомо, в німецькому уряді триває суперечка щодо політики надання притулку. Міністр внутрішніх справ Німеччини від Християнсько-соціального союзу (ХСС) Горст Зеєгофер погодився дати канцлерці Ангелі Меркель час до кінця червня для пошуку загальноєвропейського рішення у міграційній суперечці.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

20 березня, 2019 середа

20 березня, 2019 середа

19 березня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати