//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лукашенко заявив, що Білорусь приєднається до "якоїсь держави"

Олександр Лукашенко, який уже понад 20 років силою утримує президентську посаду в Білорусі, допустив втрату незалежності і входження до складу "якоїсь держави" в разі неможливості подолання нинішньої гострої кризи у сільському господарстві країні

Про це він заявив 22 червня 2018 року під час відвідин свого рідного Шкловського району Могильовської області (опоненти поза очі називають політика "Сашком Шкловським"), передають білоруські офіційні ЗМІ.

"Якщо ми не будемо будувати таким чином наші відносини, ми скоро підемо по світу без штанів. Прийшли вранці на планерку - намітили це зробити і це повинно бути зроблено залізобетонно. Причина одна невиконання - смерть. Ми на фронті. Не витримаємо ці роки, провалимося - значить треба буде або до складу якоїсь держави йти, або про нас просто будуть витирати ноги. А, не дай бог, розв'яжуть ще війну, як в Україні", - сказав він.

При цьому Лукашенко не сказав, до складу якої держави може увійти Білорусь.

  • Економічна ситуація у цій державі значно погіршилася після впровадження світовим співтовариством санкцій проти режиму Путіна.
  • При цьому антилукашенківські санкції США також продовжують свою дію, тоді як Євросоюз позбавив низку обмежувальних заходів щодо диктатора.

новини партнерів

‡агрузка...

20 травня, 2019 понеділок

20 травня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати