live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Конгрес США розгляне резолюцію на підтримку України, Грузії й Молдови

Двопартійна група конгресменів внесла на розгляд Палати представників американського Конгресу проект резолюції на підтримку політичного суверенітету й територіальної цілісності України, Грузії та Молдови

Про це повідомило в суботу Посольство України в США.

"Група конгресменів від Республіканської й Демократичної партій представили у Конгресі США проект резолюції, яка підтверджує підтримку Сполученими Штатами Америки політичного суверенітету й територіальної цілісності України, Грузії й Молдови", - зазначили в українському дипломатичному представництві.

Документ, зареєстрований під номером H.Res.955, містить шість сторінок тексту.

У ньому, зокрема, наголошується, що Сполучені Штати продовжать підтримувати зусилля трьох держав, спрямованих на відновлення територіальної цілісності, встановлення політичної незалежності й інтеграції у європейську спільноту.

Конгресмени закликають Росію негайно покласти край військовій підтримці незаконним збройним формуванням, які діють на суверенних територіях України, Грузії й Молдови, а також припинити насильницьку й незаконну спробу анексувати Крим. Автори резолюції також вітають поглиблення співробітництва між трьома державами, спрямоване на зміцнення власних можливостей у протидії дестабілізуючим зусиллям Росії, у тому числі у сферах безпеки й оборони.

Крім того, проект резолюції висловлює позицію США проти побудови російського проекту “Північний потік - 2” з огляду на його загрозу енергетичній безпеці Європи. Документ також закликає уряд США продовжувати підтримку диверсифікації енергопостачання в Європу, у тому числі через сприяння розвитку інфраструктури для прийому зрідженого природного газу.

новини партнерів

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

15 листопада, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати