live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Названо ТОП-10 сайтів з пошуку роботи в Польщі

Усе більше поляків знаходить роботу за допомогою Інтернету, і все більше польських роботодавців саме в мережі розміщують вакансії

Якщо говорити про мігрантів з України в Польщі - то серед них цей метод пошуку роботи не такий популярний. За даними польського Нацбанку, понад 70% громадян України знаходять роботу в Польщі завдяки особистим контактам, і лише 15% - через оголошення в мережі, пише сайт польських українців Prostir.pl.

"А дарма. Саме в Інтернеті розміщуються все привабливіші вакансії, саме так Ви можете знайти або змінити роботу на кращу. Хоча мінус цього пошуку такий, що на пошук треба присвятити власний час. Проте це варто зробити, щоб знайти роботу не лише для заробітку, але й для власного комфорту", - наголошується у матеріалі.

Отже, якщо Ви вирішили шукати роботу в Інтернеті, приготуйтеся, що це нелегкий процес і над ним треба попрацювати (починаючи від реєстрації профілю, у якому треба представити себе як сумлінного і доброго працівника, і закінчуючи на інвестицію часу в уважну подачу заявок і відповіді на пропозиції). Проте, безперечно, таким шляхом можна знайти кращу роботу, ніж знайдену за один телефонний дзвінок. Тому пропонуємо Вашій увазі головні ресурси, на яких громадяни України можуть розмістити власне резюме чи знайти роботу.

Pracuj.pl - це найбільший польський веб-сайт із вакансіями. Він не є спеціалізований для українців, проте мігранти можуть знайти тут для себе вакансії. Плюс такого порталу в тому, що на ньому дуже великий рух, найчастіше великі, а навіть середні фірми розміщають тут більшість своїх вакансій. Мінус - на кожну вакансію матимете чимало конкурентів.

Gumtree та OLX.pl - це сайти з різноманітними оголошеннями, тут шукають не лише працю, але й помешкання, роблять дрібні покупки речей, найчастіше б/в. Серед оголошень можуть бути вакансії, зазвичай від значно менших роботодавців, ніж на Pracuj.pl (це тому, що оголошення на Pracuj.pl для роботодавців досить дорогі, вони коштують кількасот злотих, і їх можуть дозволити не всі фірми).

WORK.ua і Rabota.ua - два найбільші українські веб-сайти для пошуку роботи, у них є закладка "Інші країни", котра показує чимало вакансій із Польщі, скерованих саме для громадян України. Усе більше польських фірм шукає закордонних працівників безпосередньо на українських веб-сайтах.

Golden Line та Linkedin - це два найбільш популярні в Польщі портали для спеціалістів, котрі працюють за принципом соцмережі (Golden Line — це польський сервіс, а Linkedin — міжнародний). Тут можна створити власне публічне резюме, додавати друзів і будувати свою мережу. Пропозиції, котрі тут можуть приходити, будуть скоріше індивідуальними, ніж масовими. Ці мережі добрі для таких професій, як актори, перекладачі, журналісти, маркетинговці тощо.

Adzuna - це не окремий сервіс сам в собі, тільки радше агрегатор всіх вакансій з усього польськомовного Інтернету.

Центральна база вакансій Польщі - це офіційні пропозиції, котрі розміщуються на урядовому порталі Міністерства сім’ї, праці та соціальної політики Польщі. Зазвичай їх пропонують офіційно зареєстрованим безробітним, проте безробіття зараз у Польщі на рекордно низькому рівні, отже мігранти теж можуть скористатися цими вакансіями.

В останні роки в Польщі з’явилося теж кілька спеціалізованих порталів для українських мігрантів. Одним із них є Dobry Pracownik. Плюс цього сайту в тому, що на ньому розміщені спеціальні вакансії для мігрантів (отже, роботодавець завідомо готовий оформляти документи іноземцеві), а також те, що роботу можна знати без знання польської мови - алгоритм сайту все перекладає.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати