live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Amazon запатентувала клітки для своїх працівників

Amazon в 2016 році запатентувала металеві клітки, щоб перевозити у них співробітників по складах компанії

Патент виявився в дослідженні Anatomy of an AI System, опублікованому Кейт Кроуфорд і Владанном Джолером, на нього звернуло увагу видання The Seattle Times.

 

Він має назву "Система і метод транспортування персоналу в зоні активної роботи". За заявою компанії, ці клітки мали на меті захищати співробітників, що працюють в складських приміщеннях під час переміщення на великі відстані, але наразі інженери знайшли кращий метод для безпеки працівників.

"Я впевнений, що клітка була розроблена для безпеки працівників. Крім того, цей патент був опублікований кілька років тому. Багато великих компаній подають дивні заявки на патенти", - написав спеціально найнятий співробітник Amazon для створення позитивного образу компанії в соцмережах на своїй сторінці в Twitter.

Патент також прокоментував старший віце-президент Amazon по операційній діяльності Дейв Кларк.

"Іноді навіть погані ідеї перетворюються в патенти. Ми ніколи не використовували цю технологію і не плануємо. Ми розробили краще рішення, маленькі жилети, які змушують будь-роботизовані пристрої зупинятися, коли вони наближаються до людини", - написав Кларк

новини партнерів

6 липня, 2020 понеділок

6 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати