live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як РПЦ у Донецьку вербувала заручників у бойовики. Розповідь свідка

Політолог Дмитро Потєхін розповів, що під час його утримування російськими терористами в окупованому Донецьку його та інших заручників намагався завербувати в бойовики "ДНР" священик Російської православної церкви

Про це Потєхін розповів у програмі "Вердикт" на Еспресо.TV.

"Я не є експертом у церковних питаннях, але був у Донецьку, окупованому російськими терористами і бачив там РПЦ і був свідком спроби навернути мене та інших брати зброю, йти вбивати людей. Це лише один із фактів. Під виглядом релігійної процедури - там відбувалася молитва, сповіді не було, я не сповідався - після спроби прочитати нам молитву потім йшла частина промови про те, що треба "защіщать рускую зємлю" і т. д.", - сказав Потєхін.

Політолог наголосив, що цей священик не був випадковим візитером на донецькому заводі "Ізоляція", де терористи тримали заручників.

"Звичайно, він не випадково туди потрапив. Це територія, яка контролювалася так званим "МГБ" - російськими терористами і кураторами місцевих донецьких терористів", - додав Потєхін.

Дмитра Потєхін 7 серпня 2014 року затримали в Донецьку, де він збирав матеріал для аналітичної статті. У полоні він провів загалом 49 днів. Його тримали в приміщеннях колишнього заводу, а потім - арт-центру "Ізоляція", який терористи захопили після окупації міста. Його допитували, в тому числі за участі офіцера ФСБ.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати