live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українцям спростили можливість перепланування житла

18 грудня 2018 року Кабінет міністрів України затвердив оновлений Перелік будівельних робіт

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства України. 

Затверджений Кабміном перелік будівельних робіт не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

"Якщо раніше для перепланування квартири обов’язково потрібно було отримувати дозвіл ДАБІ, то тепер такі роботи, якщо немає втручання в несучі конструкції, не потребують цих документів”, - йдеться у повідомленні.

Це значно спростило можливість влаштовувати, наприклад, пандуси та інші засоби доступності або заміняти блоки балконів, вікон, дверей.

У перелік увійшли роботи з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, а також нежилого будинку або споруди та приміщень в них. Тобто виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та інженерні системи загального користування.

Ці зміни стосуються перепланування не тільки у приватних будинках, а й в квартирах багатоквартирних будинків. До прикладу, можна робити перепланування або переоснащення торговельних залів ТРЦ, офісних приміщень бізнес-центрів, та інших об’єктів.

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати