live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Грузії скасували випускні іспити


фото: ekhokavkaza
Міністерство освіти Грузії визначило нові правила видачі атестатів, які будуть застосовані вже в цьому році. Зокрема, у країні скасували випускні іспити

Про це повідомляє МОН Грузії, передає Інтерфакс-Україна.

“З 2018-2019 навчального року в Грузії будуть скасовані випускні іспити в школах для учнів 11-х і 12-х класів”, - йдеться в повідомленні відомства.

Для того, щоб отримати атестат про середню загальну освіту, учні повинні будуть отримати позитивні оцінки з усіх предметів - 5 або більше балів за десятибальною системою оцінки знань.

Учні, які провалили або з якихось інших причин не змогли здати випускні іспити в минулі роки, також зможуть отримати атестат, якщо з усіх предметів мають від п'яти і більше балів.

“У випускників, які отримають атестат, буде право пройти реєстрацію з метою прийому на професійні та вищі навчальні заклади як у 2019 році, так і в наступні роки”, - повідомляє Міносвіти Грузії.

Скасування шкільних іспитів спрямоване на посилення ролі школи в системі освіти. В освітньому відомстві наголосили на своєму прагненні, щоб у школі більше уваги приділяли саме навчанню, а не екзаменаційній процедурі.

новини партнерів

21 жовтня, 2020 середа

20 жовтня, 2020 вівторок

21 жовтня, 2020 середа

20 жовтня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати