//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Омелян сказав, коли чекати Hyperloop в Україні

Hyperloop – це проект не одного року, а наступних 5-10 років, і його вже почали реалізовувати

Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян в програмі "Вердикт" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV.

"Поважні науковці теж підтримують цей проект. Це проект не одного року, а наступних 5-10 років, але ми його вже почали. І Україна серед передових країн світу, які цим серйозно замаються. Це не означає, що ми його завтра зробимо, але ми повинні мислити масштабно, бо інакше в нас не буде жодного розвитку. Я не хочу мати Україну через 10 років з такими ж електриками і дорогами. Ми ремонтуємо дороги, розвиваємо авіаційний, залізничний і будь який інший транспорт, але має бути перехід на нові види транспорту, а це є Hyperloop", - сказав він.

Омелян розповів, в Дніпрі будуть готувати тестову ділянку для Hyperloop.

"Ми запускаємо зараз Центр транспортних інновацій в Дніпрі, в нас є близько 15 бізнес-учасників і плюс НАН України, які вірять в цей проект. І на базі ЦТІ в Дніпрі ми будемо робити тестову ділянку. Це не буде просто. Як і кожна новація. Але мені приємно, що вірять в це не тільки науковці, але і наші політики", - зауважив він.

  • Нагадаємо, Hyperloop - проект вакуумного швидкого поїзда, запропонований в 2012-2013 роках Ілоном Маском. Найбільш активно вони займаються компанією Virgin Hyperloop One і Hyperloop Transport Technologies.
  • 19 грудня американський підприємець Ілон Маск відкрив перший швидкісний підземний тунельпід Лос-Анджелесом для об'їзду заторів.
  • Раніше Ілон Маск назвав дату запуску першого вакуумного потягу Hyperloop.

  • Міністр інфраструктури Володимир Омелян підписав меморандум про створення мережі Hyperloop "Львів-Київ-Одеса".

новини партнерів

‡агрузка...

24 червня, 2019 понеділок

24 червня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати