live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Литві розглянуть обмеження щодо "Россия 24"

Литовська комісія з питань радіо і телебачення 10 квітня розгляне питання про обмеження ретрансляції в Литві зареєстрованого в Росії телеканалу "Россия 24"

Про це повідомляє Delfi.

Як сказав голова комісії Мантас Мартішюс, до Вільнюса запросили представників телеканалу, щоб отримати від них пояснення у зв'язку з випуском програми "Вечір з Владіміром Соловйовим" наприкінці листопада минулого року.

"У програмі були встановлені порушення, при яких поширювалася неприпустима інформація, розпалювалася ворожнеча. Ми чекаємо, поки представники каналу нададуть пояснення, і потім буде прийнято рішення", - сказав Мартішюс.

Як стверджує комісія, в програмі депутат Держдуми РФ Владімір Жириновський закликав "знищити Захід", почавши ядерну війну.

Національні і європейські правові акти передбачають різні процедури щодо телеканалів, зареєстрованих в Євросоюзі і третіх країнах. Якщо телеканал зареєстрований не в ЄС, то діють більш прості процедури розгляду порушень, і литовська комісія може швидше приймати рішення про тимчасове обмеження ретрансляції. Комісія каже, що це діє щодо зареєстрованого в Росії каналу "Росія 24".

новини партнерів

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати