live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Видання в Чехії вибачилось перед Зеленським, але змінили тільки заголовок

Редакція Český rozhlas Plus змінила лише заголовок матеріалу про Володимира Зеленського після вимоги посольства України в Чехії

Про це йдеться у листі, який отримало Посольство України в Чеській Республіці. Відповідний лист посольство оприлюднило у Facebook.

"Що стосується заголовка, то я вважаю його невдалим, і тому ми змінили його. Автор коментаря сподівався на те, що всі слухачі і читачі зрозуміють іронію, і передусім, що вони уважно читатимуть весь текст, щоб зрозуміти контекст", - йдеться у листі шеф-редактора.

Так, заголовок матеріалу "Єврей на чолі українських фашистів" змінили на "Єврей очолив Україну".

Водночас, зміст коментаря Яна Фінгерланда про результати президентських виборів в Україні у програмі "Думки та аргументи" керівництво редакції вважає "фактично правильним" і нічого неприйнятного у ньому не вбачає, як не вбачає і причин для видалення тексту з сайту й аудіоархіву.

  • Нагадаємо, що 24 квітня українське диппредставництво у Празі просило видалити коментар Фінгерланда, опублікований 23 квітня 2019 року на сайті Český rozhlas Plus, з інтернет-сторінки й аудіоархіву, а також опублікувати вибачення.
  • Зокрема, посол Євген Перебійніс у своєму листі написав, що "нападки на Україну, країну, яка, на думку ряду міжнародних організацій, належить до найбільш толерантних щодо національної політики в Європі, неприпустимі".

новини партнерів

‡агрузка...

20 вересня, 2019 п'ятниця

19 вересня, 2019 четвер

20 вересня, 2019 п'ятниця

19 вересня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати