live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чи варто брати мікропозику?

На правах реклами
Чи варто брати мікропозику, та й взагалі кредити? На це питання, коли настає час, кожен відповідає сам! В інтернеті ви знайдете багато інформації про переваги і недоліки МФО. Але в яких ситуаціях мікрокредит виручить безвідмовно, а коли у МФО брати кредит не варто?

 

Коли варто звертатися за мікропозикою

 

 

Гроші потрібні дуже терміново

 

Гроші можуть знадобитися у будь-який момент, але часом вони потрібні на невідкладні потреби. Раптові акції на товари і послуги, комунальні платежі, не вистачає коштів на оплату вигідної путівки… У цих та інших випадках, онлайн кредит — один з найкращих варіант.

У МФО ви зможете отримати потрібну суму всього за кілька хвилин (наприклад, у Credit365 до 20 000 грн за 15 хвилин). Багато компаній приймають заявки 24/7 і відправляють гроші на карту цілодобово.

 

Відмовляють у банках

 

Отримали відмову під час звернення за кредитом у банківське відділення? Не впадайте у відчай! Варто звернутися в мікрофінансову організацію, щоб отримати потрібну фінансову допомогу. Звичайно, це не означає, що ви стовідсотково отримаєте гроші. Просто у МФО вимоги до позичальників нижчі, не потрібна застава і поручителі.

Мікрокредит можуть отримати студенти і люди похилого віку, люди з низьким рівнем (або навіть відсутністю) доходу і проблемною кредитною історією.

 

Хочете взяти великий кредит у банку

 

Всі фінансові організації, що видають кредити, мають доступ до вашої кредитної історії. Особливо уважними є банки. Якщо ви звернетеся до них за кредитом на велику суму, вони не просто перевірятимуть наявність/відсутність прострочень з кредитів, а проаналізують те, як ви повертаєте позики. Порожній/поганий кредитний рейтинг буде причиною відмови (або прохання зменшити суму запиту).

Успішно закриті кредити в МФО допоможуть виправити/підвищити ваш кредитний рейтинг. Однак, такі кредити варто брати не частіше, ніж раз на 2-3 місяці.

 

Коли не варто звертатися за мікропозикою

 

 

Потрібна велика сума грошей

 

Знадобилася велика сума грошей (на купівлю житла, автомобіля або для бізнесу)? Краще звернутися в банк! МФО не пропонує великі кредити, та й відсотки в таких організаціях вище, ніж в банках.

 

Не впевнені, що повернете кредит вчасно

 

Ще до оформлення кредиту на сайті https://credit365.ua/ru на кредитному калькуляторі ви побачите точний розрахунок — коли і яку суму вам необхідно повернути з урахуванням комісії. Хоча більшість МФО пропонують зручну послугу продовження кредиту, оформляйте займ, якщо точно впевнені, що повернете його вчасно.

новини партнерів

‡агрузка...

15 жовтня, 2019 вівторок

15 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати