live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зеркаль прокоментувала укази Зеленського з її ім'ям

Зеркаль залишається на посаді заступника міністра закордонних справ

Про це Олена Зеркаль написала у Facebook.

"Перш за все, моя посада і роль у дипломатичній службі не змінилися - заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції", - написала вона.

Заступник міністра зазначила, що зробити реальністю Угоду про асоціацію, добитися безвізового режиму з ЄС, домовитися про постачання газу з ЄС, вести правові спори проти Росії та багато інших завдань - це виклики, якими сповнене її життя.

"У мене достатньо енергії та мотивації робити все можливе для захисту інтересів України у міжнародній політиці. Робота на відповідальній посаді є викликом і шансом. А також виявом суспільної і політичної підтримки для мене. Хочу подякувати всім за теплі відгуки у контексті мого можливого призначення та за довіру. Можливо, це колись і станеться", - зазначила дипломат.

Зеркаль додала, що посади важливі у контексті досягнення цілей з просування та захисту інтересів України. А кар’єрні рішення не мають йти в розріз з власними цінностями та принципами.

Вона наголосила, що після інавгурації, підготовки та проведення 19 двосторонніх зустрічей президента Зеленського, продовжуватиме реалізацію визначених завдань та задумів в Міністерстві закордонних справ. 

"Зовнішня політика - спільна справа президента та МЗС. Тому, взаємодія, конструктив і взаємоповага є критично важливими. Ми - одна команда і країна в нас одна", - наголосила вона.

Олена Зеркаль зазначила, що наступний важливий пункт у її календарі - 25 травня, Гамбург, де Міжнародний трибунал з морського права має оголосити рішення щодо українських військових моряків, яких треба повернути домому.

 

новини партнерів

23 жовтня, 2019 середа

23 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати