live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Аласанія звільнився з посади керівника Суспільного

Голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія звільнився із займаної посади

Про це Аласанія повідомив у Facebook.

"Рішення Наглядової Ради по достроковому припиненню контракту суд визнав незаконним і скасував. Але сьогодні я звільнився", - написав Аласанія.

Керівник Суспільного пояснив, що рішення суду про скасування його звільнення Наглядовою Радою набере чинності лише за місяць, тому наразі його контракт вважається розірваним.

"Рішення суду вступить в законну силу через 30 днів (з дня отримання всіма відповідачами цього рішення, або, якщо буде подано апеляцію - з дня рішення суду другої інстанції). До того часу скасоване судом рішення Наглядової Ради є формально чинним. А це означає, що сьогодні мій контракт вважається розірваним. Варіантів було два: Наглядова Рада могла би зробити крок назустріч і визнати свою помилку, скасувавши своє рішення до офіційного вступу в дію рішення суду. Я міг би приміряти на себе клітчасту ковдру. Перший варіант - це не про НР. Другий - це не про мене. Тому з позиції голови правління - йду", - написав Аласанія.

З 24 червня Суспільним керуватиме Микола Чернотицький, який до цього відповідав за філії Суспільного. Аласанія натомість працюватиме головним експертом при правлінні, поки рішення суду не вступить в законну силу.

"Звісно, є юридичні аспекти, які мають бути строго дотримані. Але є й важлива робота, яку не можна зупинити. Тож коли правління запропонувало мені на цей період очікування стати експертом при правлінні - я погодився", - пояснив Аласанія.

Раніше, 19 червня Шевченківський райсуд Києва визнав незаконним та скасував рішення наглядової ради НСТУ про дострокове припинення контракту з головою правління Зурабом Аласанією, якого, таким чином, мають поновити на посаді голови правління UA: Суспільне мовлення після набрання рішенням суду законної сили. Дата поновлення на посаді залежить від терміну на апеляційне оскарження - 30 днів з моменту складення повного судового рішення.

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати