live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українцям треба готуватися до серйозного бою у мінському процесі, - Безсмертний

Росія використала момент виникнення протирічь всередині України

Про це український політик Роман Безсмертний заявив у програмі "Вердикт" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV.

"Президент Зеленський знав, що засідання ПАРЄ закінчаться поверненням до роботи делегації РФ, тому він і не зустрівся з нашими депутатами. Точніше буде сказати, що він уникнув цієї зустрічі, оскільки між новою командою влади і більшою частиною сьогоднішнього парламенту точиться емоційна дискусія. Це не просто «страсбурзька змова», це розрахунок Україною за те, що відбувається у світі", - сказав Безсмертний.

За його словами, зараз треба без емоцій розробити контрдії, як по лінії ПАРЄ, так і по лінії ЄС. Політика між Вашингтоном, Лондоном, Берліном і Парижем скоординована, а це означає, що ми отримаємо інші сигнали з нормандського формату. Тому нам треба готуватися до серйозного бою у мінському процесі.

"Якщо ми не будемо погоджувати позиції між президентом, МЗС і парламентом, ми розсиплемося в аргументації. Нам сьогодні конче необхідно зберегти санкційну політику щодо РФ , допомогу, яку отримувала Україна, розвивати рух до ЄС і НАТО. Ця ситуація має стати для всіх нас уроком, як вибудовувати зовнішню політику під час виборів, коли до влади приходять протилежні політичні сили", - пояснив Безсмертний.

Він додав, що Росія використала момент виникнення протиріччя всередині України.

"Що може трапитися? Українська делегація на емоціях може зайти в піке в ПАРЄ, може заявити про свій вихід. А це не скоординований крок. Розвалиться система в Раді Європи, а за цим треба буде Україні налагоджувати стосунки з Берліном, Лондоном, Парижем. Все, що сьогодні відбувається свідчить про одне - глибокі інституційні помилки в організації державних інституцій", - пояснив політик.

Читайте також: Хто голосував за повернення РФ до ПАРЄ. СПИСОК

  • Нагадаємо, ПАРЄ ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи без обмежень права голосу.

новини партнерів

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати