live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Хто голосував за повернення РФ до ПАРЄ. СПИСОК

"За" проголосували 118 депутатів, "проти" - 62, "утримались" 10

Про це йдеться на сайті Асамблеї.

Зазначається, що всі члени української делегації проголосували "проти". Україну в цьому підтримали депутати зі Швеції, Польщі, Грузії, Хорватії, Румунії, Литви, Латвії, Великої Британії, Швейцарії, Фінляндії, Естонії, Німеччини, Туреччини й Ліхтенштейну.

Водночас, за повернення держави-агресора до ПАРЄ проголосували депутати наступних країн: Вірменії, Туреччини, Фінляндії, Німеччини, Франції, Великої Британії, Нідерландів, Швейцарії, Бельгії, Італії, Чехії, Румунії, Азербайджану, Сербії, Норвегії, Австрії, Данії, Хорватії, Португалії, Молдови, Швеції, Іспанії, Андорри, Кіпру, Словаччини та Ісландії.

Нагадаємо, ПАРЄ ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи без обмежень права голосу.

Українські депутати вже заявили, що будуть оскаржувати повноваження РФ, щойно вона подасть свій список. Якщо це відбудеться, то розгляд даного питання призначать на середу, 26 червня.

  • Росія була позбавлена права голосу в Парламентській асамблеї Ради Європи в квітні 2014 року у відповідь на окупацію Криму та агресію проти України.
  • У червні 2017 року російська сторона вдалася до фінансового шантажу РЄ, припинивши сплачувати внески до організації.
  • Нині у Раді Європи діє потужне лобі, яке намагається повернути РФ до ПАРЄ, незважаючи на несплату Москвою цих внесків, порушення норм міжнародного права, продовження агресії проти України.
Все по темі

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати